Wnętrza

Zakup mebli metalowych inwestycją na lata

Fot:  Bakpol

Fot: Bakpol

Nie ulega wątpliwości, że decyzja o zakupie mebli wykonanych z metalu jest decyzją istotną, wymagającą starannego przemyślenia. Każdy zleceniodawca – niezależnie czy jest to przedsiębiorstwo prywatne, czy instytucja publiczna pragnie przeznaczyć pieniądze, jakimi dysponuje na sprzęt najwyżej jakości, będący w stanie posłużyć jego użytkownikom przez długie lata w nienaruszonym stanie.

Metal jest z pewnością materiałem niezwykle wytrzymałym, przewyższającym pod tym względem produkty wytworzone z plastiku i drewna, co daje gwarancję solidności mebli z niego wykonanych. Niech za przykład posłuży zastosowanie szafek metalowych w szatniach basenowych, gdzie panują wysokie temperatury i olbrzymia wilgotność powietrza. W takich warunkach meble drewniane po krótkim czasie uległyby zniszczeniu, odkształceniu i straciłyby swoje właściwości. Ten problem nie dotyczy natomiast mebli metalowych. Ponadto, postępująca z każdym rokiem technologia produkcyjna pozwala na realizowanie skomplikowanych zamówień na wymiar, dostępnych w bogatej wersji kolorystycznej, co dodatkowo przykuwa uwagę zleceniodawców i motywuje do zakupu.

Wykonanie mebli metalowych najlepiej jest powierzyć firmie o długoletnim doświadczeniu w branży, będącej w posiadaniu nowoczesnego sprzętu produkcyjnego, certyfikatów poświadczających jakość wyrobów oraz dysponującej wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Wszystkie wyżej wymienione wymagania spełnia Bakpol – polski producent mebli metalowych. Jako argument na potwierdzenie tej tezy służą pozytywne opinie od wielu znanych firm i instytucji, które zaufały wykonawcy i powierzyły mu realizację mebli do swoich siedzib.

 

W asortymencie firmy Bakpol znajdują się meble metalowe przeznaczone do obiektów sportowych i szkół, tj. szafy na ubrania i książki oraz szafy skrytkowe. Firma oferuje także meble do biura – szafki biurowe, kartotekowe, wiszące, wyposażenie warsztatów i magazynów – stoły, biurka, wózki warsztatowe, szafy narzędziowe i regały, meble do laboratoriów i obiektów gastronomicznych oraz mniejsze akcesoria – np. skrzynki na listy lub szafki na klucze.

 

Z dokładną ofertą firmy możemy zapoznać się wchodząc na stronę, działającą pod adresem meble na wymiar – www.bakpol.pl. Jeżeli zdecydujemy się na meble firmy Bakpol, tootrzymamy aż trzyletnią gwarancję na zamówione towary, natychmiastową realizację i dostawę na terenie całej Polski.

Do góry