Wnętrza

Oryginalne zasłony do Twojego domu

Komplet-kuchenny-Romantica_594

Stylowa i elegancka aranżacja okienna jest niewątpliwą ozdobą każdego domu. Obecnie na rynku istnieje wiele firm zajmujących się sprzedażą i szyciem firan. Do wyboru mamy różne alternatywy, od standardowych firan i zasłon, po wyszukane rolety rzymskie, panele czy popularne ostatnio firany sznurkowe. Jeśli jednak dokładniej przyjrzymy się ofertom większości sklepów, zauważymy, że ich asortyment jest niemal identyczny, a co za tym idzie – istnieje prawdopodobieństwo, iż aranżacje okienne mogą się powtarzać i niczym już nie będą zaskakiwać. Co w takim razie zrobić, aby stworzyć we własnym domu niepowtarzalny wystrój?

Wystarczy wejść na stronę internetową sklepu Dekoria.pl, zajmującego się sprzedażą i szyciem na miarę zasłon, firan oraz różnych innych artykułów dekoracyjnych – dostępną pod adresem www.dekoria.pl.

O tym, jak trudno będzie powtórzyć zakupioną tam stylizację okienną, świadczy ogromny wybór tkanin – liczący ponad dwa tysiące modeli i wzorów, z których szyte są zasłony. Możemy wybierać zasłony z materiałów gładkich, błyszczących, a także z wielobarwnymi kwiatami, w kratę, w paski, z motywami dziecięcymi, dostępne we wszystkich odcieniach – od bieli, przez kolory jaskrawe, aż po szarości.

W ofercie sklepu znajduje się również olbrzymi asortyment firan, zarówno już gotowych, jak i tych szytych na miarę, a na dodatek akcesoria i karnisze. W sklepie można zakupimy również rolety rzymskie dostępne w wielu wzorach i wersjach kolorystycznych, rolety zaciemniane oraz zwijane.

Uzupełnieniem aranżacji okiennej mogą być poduszki o nawiązującym do stylizacji lub kontrastującym wzorze, narzuty na łóżka, obrusy oraz akcesoria kuchenne. Ciekawym rozwiązaniem są też pokrowce na sofy i krzesła dostępne w wielu wzorach i modelach. Ofertę uzupełniają różnego rodzaju artykuły dekoracyjne i ceramika. Oprócz tego każdy może się zapoznać się z katalogiem firmowym, a także przejrzeć przykłady aranżacji wnętrz i inspiracje.

Dzięki bogatemu asortymentowi firmy Dekoria, dekorowanie wnętrz staje się prawdziwą przyjemnością. Olbrzymi wybór tkanin i modeli firan, zasłon oraz pozostałych artykułów pozwala stworzyć niepowtarzalną aranżację, wprawiającą w zachwyt nie tylko nas samych, ale także odwiedzających nas gości, wywołując u nich szczyptę zazdrości. Zapytani o to, skąd mamy tak piękne dekoracje, nie zapomnijmy wspomnieć o sklepie Dekoria.pl.

Zasłony – www.dekoria.pl/zaslony

Do góry