Porady budowlane

Krok po kroku, czyli budowa hal stalowych z CoBouw

Zalety hal stalowych sprawiają, że obiekty oparte na tego typu konstrukcji cieszą się dużym zainteresowaniem. Wśród atutów należy wymienić przede wszystkim: szerokie możliwości zastosowania, lekkość i wytrzymałość materiałów, dużą rozpiętość przy niewielkiej liczbie podpór, szybką realizację prac budowlanych oraz korzystne ceny. Jedną z firm specjalizujących się w budowie hal stalowych jest CoBouw. Firma oferuje kompleksowe wykonanie inwestycji w myśl reguły zaprojektuj i zbuduj CoBouw

CoBouw pomaga klientowi przy wyborze działki i analizie gruntu, co gwarantuje osadzenie obiektu na stabilnych podstawach. Przed rozpoczęciem robót, trzeba załatwić szereg formalności urzędowych związanych m.in. z uzyskaniem pozwolenia na budowę. I w tych kwestiach , CoBouw służy doświadczeniem.

Kolejny nieodłączny element każdej inwestycji to zaprojektowanie hali. Wbrew powszechnym opiniom obiekty wykonane w konstrukcji stalowej mogą być atrakcyjne wizualnie. Dział projektowo-konstrukcyjny oraz graficy firmy CoBouw, wykorzystują najnowsze programy do projektowania. Efekty ich działań klient zobaczy w formie animacji i wizualizacji. Umożliwia to dostosowanie obiektu do wymagań inwestora.

Po przebrnięciu przez formalności i etap projektowania, następny krokiem jest rozpoczęcie budowy. CoBouw wykonuje obiekty przemysłowe na bazie prefabrykowanych konstrukcji stalowych. Dzięki temu, termin realizacji ulega skróceniu w porównaniu z wieloma innymi metodami budowlanymi. Trudne warunki terenowe nie są przeszkodą, ponieważ firma posiada własny sprzęt do montażu oraz doświadczonych monterów i wykwalifikowaną kadrę inżynierską.

Realizacje CoBouw w sieci

Inwestorzy, którzy chcą poznać pełną ofertę polsko-holenderskiej spółki budowlanej CoBouw, powinni odwiedzić stronę internetową http://www.cobouw.pl. Pod wspomnianym adresem można także zobaczyć przykładowe realizacje, przeczytać referencje oraz zapoznać się ze szczegółami generalnego wykonawstwa.

Krok po kroku, czyli budowa hal stalowych z CoBouw
Do góry